पाँचथरमा च्याउ खाएकामध्ये तीनजनाले नयाँ जीवन पाए

ZEN Travels

झापा २५ जेठ । पाँचथरमा जङ्गलबाट ल्याएको च्याउ खाएर सिकिस्त भएकामध्ये तीनजनाले नयाँ जीवन पाएका छन् ।
 
च्याउ खाएर १० जनाको मृत्यु भएको समाचार आइरहेका बेला बिर्तामोडस्थित बिएन्डसी अस्पतालमा उपचार गराएका तीन जनाले भने नयाँ जीवन पाएका हुन् ।
 
पाँचथर याङ्नाम–२ का ५३ वर्षीय टीकाराम मगर, २० वर्षीय गणेश मगर र १८ वर्षीय रमेश मगर सफल उपचारपछि घर फर्किएका छन् । उनीहरूसँगै सिकिस्त भएका अन्य बिरामीको भने मृत्यु भएको थियो । बिएन्डसीमा डा भूगोल प्रसाईं, डा पेन्चा नेम्वाङ, डा सुमित यादव, डा विकास थापा, डा आश्विनी यादवसहितको टोलीले उनीहरूको उपचार गरेको थियो ।
 
च्याउ खाएर सिकिस्त भएका आठ जनालाई उपचारका लागि बिएन्डसीमै ल्याइए पनि अन्य पाँच जनाका आफन्तले भने स्वेच्छाले बिरामीलाई उपचारका लागि दमकको अस्पतालमा लगेका थिए । त्यहाँ उपचारका लागि लगिएका पाँचै जनाको मृत्यु भएको जनाइएको छ । रासस

पलपलमा अपडेट थाहा पाउन तल लाईक गर्नुहोला

यसमा तपाइको प्रतिक्रिया लेख्नुहोला