बार्सिलोना आउदै नेपाल आईडलका ३ हिरो

ZEN Travels

स्पेन ।   नेपाली   जनसम्पर्क   समिति   स्पेनको   आयोजनामा   बार्सिलोनामा   नेपाली   नयाँ   बर्ष   सांगीतिक   साँझ   २०७५   आयोजना   हुने भएको   छ  ।

समितिले   यहि   अप्रिल   १७   तारिख   मंगलबारका   दिन   नेपाली   नयां   वर्षमा   आयोजना   गर्ने   विशेष   कार्यक्रममा   नेपाल   आइडलका   मुख्य   तीन   कलाकार   नेपाल   आइडल   बुद्ध   लामा   , दोश्रो   निशान   भट्टराई   र   तेश्रो   प्रताप   दासका    साथमा   कार्यक्रम   संचालक   सुशील   नेपाल   बार्सिलोना   आउने   समितिका   महामन्त्री   रामप्रसाद   सापकोटा   ( बिराज   शर्मा )  ले   जानकारी   दिएका   छन् ।

नेपाली   जनसम्पर्क   समिति   स्पेनले   हरेक    वर्ष   नेपाली   नयाँ   वर्षको   उपलक्ष्यमा   आयोजना   गर्दै   आएको   शुभकामना   आदानप्रदान तथा   सांस्कृतिक   कार्यक्रम   यस   वर्ष   पनि   भब्यताका   साथ   आयोजना   गर्न   बिशेष   तयारी   गरिरहेको   छ ।

समितिका   महामन्त्री   रामप्रसाद   सापकोटा   ( बिराज   शर्मा ) का   अनुसार   कार्यक्रमलाई   सफल   बनाउन   स्पेनमा   रहेका   सबै   सामाजिक   संस्था  , पत्रकार   लगायत   स्पेनमा   बस्ने नेपालीहरुलाई      सहयोगका   लागि   अपिल   गरेका   छन् । थप   जानकारी   केहि    समय   पछि   आउने  छ  ।

 

 

पलपलमा अपडेट थाहा पाउन तल लाईक गर्नुहोला

यसमा तपाइको प्रतिक्रिया लेख्नुहोला