गण्डकी प्रदेशबाट नेकपा कमिटीमा को को ? नामवाली सहित

ZEN Travels

पर्वत ।
गण्डकी प्रदेश कमिटीको अधिकतम् सदस्य संख्या – १८७
साविक एमाले – १०२
साविक माओवादी केन्द्र – ८५
(साविक नेकपा (एमाले का १०२ जनाको विवरण)

बेदबहादुर गुरुङ कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बिकल श्रेष्ठ गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
बिकास लम्साल पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चन्द्रमोहन गौचन मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चन्द्रा पुन नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
चित्रबहादुर थापा तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धनन्जय दवाडी लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
धनन्जय शर्मा नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दिपा गुरुङ लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दुर्गादत्त भण्डारी नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिकृष्ण श्रेष्ठ म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरिप्रसाद काफ्ले गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हिरादेबी शर्मा पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
इन्द्रलाल सापकोटा वाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जमिन्द्रमान घले लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जमुना थकाली मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जनक पौडेल वाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
जुनमाया गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
केदार सिग्देल तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण नेपाली कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण थापा कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
कृष्ण प्र. पौडेल नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
लिला राना मगर बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मनबहादुर गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मनोहर बि.पौडेल पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मिनप्रसाद गुरुङ स्याङ्जा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मोतीप्रसाद पौडेल पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
मुना बानीया म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नरदेबी पुन म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नारायण मरासीनी स्याङ्जा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पदम गिरी पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेम घले लमजुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेम गुरुङ गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेम खरेल बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पुन्यप्रसाद पौडेल कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राधा महत तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रोशन गाहा मगर नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सम्झना देवकोटा गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
श्ांखलाल गुरुङ मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
श्रीप्रसाद शर्मा बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सीमा क्षेत्री स्याङ्जा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुरेन्द्र थापा गोरखा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
ट्रिपल पि. गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पोल्देन छोपेन गुरुङ मनाङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सूर्य खडका बिखर्ची कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
हरि न्यौपाने नवलपरासीपूर्व सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
गीता शर्मा बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
यज्ञ सुबेदी पर्वत सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दिलिपबिक्रम शाही कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
सुरेन्द्र थापामगर कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पुष्पा के.सी भण्डारी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
उदयबहादुर बस्नेत कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शंकरबहादुर के.सी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
भरतबहादुर बस्नेत कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
अमरनाथ शर्मा स्याङजा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेमप्रसाद तुलाचन मुस्ताङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नरबहादुर थापा बाग्लुङ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
नवराज शर्मा म्याग्दी सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
राजिव पहारी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
शंकरनारायण श्रेष्ठ तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
रेखा थापा बस्याल तनहुँ सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
केशबहादुर केसी कास्की सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
पुण्य भुषाल स्याङजा सदस्य – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
दीपक अधिकारी नवलपरासीपूर्व सल्लाहकार अध्यक्ष – प्रदेश सङ्गठन कमिटी
प्रेमकुमार लामिछाने पर्वत प्रमुख – प्रदेश लेखा परिक्षण कमिटी
रामबहादुर नेपाली कास्की सदस्य –राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
मीनाकुमारी गुरुङ कास्की सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
क्या. लालकाजी गुरुङ पवर्त सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
लोचना अधिकारी कास्की सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
हिराबहादुर केसी वाग्लुङ सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
महेन्द्रलाल श्रेष्ठ लमजुङ सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
रामबहादुर थापा स्याङ्जा सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
बाबुराम थापा गोरखा सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
खिमबहादुर थापा मगर स्याङ्जा सदस्य – राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद
बालचन्द्र काउचा मगर कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, पोलिटव्यूरो
मनुमाया खत्री कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
प्रेम न्यौपाने कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
रामबहादुर गिरी कास्की प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
चन्द्रबहादुर रोकाहा स्याङजा प्रवेशी – माओवादी केन्द्र, केन्द्रीय
शिव पौडेल कास्की सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कृष्ण गौचन मुस्ताङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
जुद्धविलास भण्डारी गोरखा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कृष्ण देवकोटा गोरखा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
देवेन्द्रराज पाण्डे पर्वत सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
कृष्ण घिमिरे नवलपरासीपूर्व सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
चन्द्रमणी खराल नवलपरासीपूर्व सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
नारायण खनाल तनहुँ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
दुर्गाप्रसाद पराजुली तनहुँ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
मोहनलाल शर्मा बाग्लुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
फुलबहादुर थापा लमजुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
बमबहादुर थापा लमजुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
खुमबहादुर बानिया म्याग्दी सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
स्लाम मिया स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
हितकाजी गुरुङ स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
देवीशरा थापा मगर स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
झकबहादुर थापा मगर कास्की सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
लक्ष्मीपति पौडेल स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
हरि पंगेनी स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
मेघनाथ सुवेदी पर्वत सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
खड्कबहादुर नेपाली स्याङ्जा सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
भीमप्रसाद शेरचन बाग्लुङ सदस्य – अञ्चल समन्वय कमिटी
किशोरबिक्रम मल्ल स्याङ्जा अध्यक्ष – विद्यार्थी विशेष जिल्ला कमिटी

(साविक नेकपा (माओवादी केन्द्र का ८५ जनाको विवरण)

आसमान रोका कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
मोहनहरी पौडेल लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
रामजीप्रसाद बराल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक कोइराला कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
गायत्री दुरा तमु कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
बखानसिंह तमु कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
अशोक छन्त्याल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
गंगा पोख्रेल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्ण गिरि कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
केशव पौडेल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुमन देवकोटा कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
दुर्गाकुमारी वि. क. कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
तेजकुमारी पौडेल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
सोमती तमु कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
एलीसा आले कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
निर्मला सुवेदी कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
विश्वप्रकाश लामिछाने कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
विनय थापा कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
लोकबहादुर थापा कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
शिव खनाल कास्की नेकपा (माओवादी केन्द्र
शैलेन्द्र घिमिरे स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक चर्ति मगर स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
सूर्यप्रसाद गैरे स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
खीमकुमार वि. क. स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
तारा भुसाल स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रकाश न्यौपाने स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कल्पना अर्याल स्याङ्जा नेकपा (माओवादी केन्द्र
धनप्रसाद सापकोटा नवपलपरसीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
बालकृष्ण रानाभाट नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
मित्रशरण शर्मा नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
तारा भुसाल नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुष्मा खनाल नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
कुलचन्द्र महतो नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
टंकमणी शर्मा नवलपरासीपूर्व नेकपा (माओवादी केन्द्र
भक्त रसाईली तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजेन्द्र केशरी न्यौपाने तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
हेमराज लामिछाने तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
मदन आले तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
अतिन्द्र केशरी न्यौपाने तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
गीता शाही तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
ओमकुमारी पौडेल तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
सूर्य गौली तनहुँ नेकपा (माओवादी केन्द्र
खोपबहादुर कँडेल गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
लेखबहादुर थापा मगर गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
जगन्नाथ खनाल गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
लोकप्रसमाद बन्जारा गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
कमला नहर्की गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक देवकोटा गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
विष्णु भट्ट गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
भगवती तिवारी गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीपक तिमिल्सिना गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
विवश चिन्तन गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
छमबहादुर गुरुङ गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीलबहादुर सेन्चुरी गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
धना तमु गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
निमा लामा गोरखा नेकपा (माओवादी केन्द्र
पारशमणी पौडेल लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
बुद्धिराम तमु लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
मधु अधिकारी गुरुङ लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
सरोज अधिकारी लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालबहादुर तमु लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
मेखबहादुर भण्डारी लमजुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
कपिल लामा मनाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लक्ष्मी लामा मनाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
बेदबहादुर गुरुङ मनाङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
सत्यनारायण शेरचना मुस्ताङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
गोविन्द पौडेल म्याग्दी नेकपा (माओवादी केन्द्र
विनोद केसी म्याग्दी नेकपा (माओवादी केन्द्र
टेकबहादुर वि.क. म्याग्दी नेकपा (माओवादी केन्द्र
फोमलाल निउरे बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
चन्द्रबहादुर बुढा मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
ज्ञामनाथ गैरे बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
यज्ञवल्लभ शर्मा बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रकाश घर्ती मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
राजीव घिमिरे बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
दीलमाया रोका मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
कुशुम बुढा मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
प्रेम घर्ती मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
नीरमाया श्रीस मगर बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
लालबहादु परियार बाग्लुङ नेकपा (माओवादी केन्द्र
कृष्णप्रसाद शर्मा पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
गगन थापा पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
केशव कुँवर पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
सुदीप कुँवर पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र
मनरुपा सुवेदी पर्वत नेकपा (माओवादी केन्द्र

पलपलमा अपडेट थाहा पाउन तल लाईक गर्नुहोला

यसमा तपाइको प्रतिक्रिया लेख्नुहोला